Характеристики Тістечко Профітролі зі збитими вершками Nonpareil к/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-10-16 |
|---|
| Назва (укр.) | Тістечко Профітролі зі збитими вершками Nonpareil к/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Тістечко Профіт+збит вершк Nonpareil 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Тістечко Nonpareil Профітролі зі збитими вершками 1кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820149363677 | |
|---|---|
| Висота, см | 7.6 |
| Глибина, см | 30.8 |
| Ширина, см | 21.8 |
| Вага брутто, кг | 1.172 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 16.15 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.57 |
| Вуглеводи, г/100г | 41.22 |
| з яких цукри, г/100г | 30.4 |
| Калорійність, ккал/100г | 243.98 |
| кДж/100г | 1019.8 |
| Сіль, г/100г | <0.1 |
| ТОВ "Бріошь" | На карті | ||
| ТОВ "Бріошь" | |||