Характеристики Пряник Карамельний Рома м/у 0.485кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-12 |
|---|
| Назва (укр.) | Пряник Карамельний Рома м/у 0.485кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Пряник Карамельний Рома м/у 0.485кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Пряник Рома Карамельний 0.485кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Gingerbread Roma Caramel 0.485kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820041521564 | |
|---|---|
| Висота, см | 35.7 |
| Глибина, см | 7.8 |
| Ширина, см | 10.0 |
| Вага брутто, кг | 0.536 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 6.2 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.3 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 38.7 |
| г/100г | 75 |
| Калорійність, кДж/100г | 1574 |
| ккал/100г | 376 |
| Сіль, г/100г | 0.01 |
| Насичені жири, г/100г | 1.9 |
|
На карті | ||
| ТОВ КВФ "Рома" | |||