Характеристики Пряник Молочний Рома м/у 0.25кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-12 |
|---|
| Назва (укр.) | Пряник Молочний Рома м/у 0.25кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Пряник Молочний Рома м/у 0.25кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Пряник Рома Молочний 0.25кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Gingerbread Roma Milky 0.25kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820041522462 | |
|---|---|
| Висота, см | 22.9 |
| Глибина, см | 7.8 |
| Ширина, см | 9.5 |
| Вага брутто, кг | 0.296 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 5.6 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.3 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 37.1 |
| г/100г | 49 |
| Калорійність, кДж/100г | 1487 |
| ккал/100г | 354 |
| Сіль, г/100г | 0.01 |
| Насичені жири, г/100г | 1.8 |
|
На карті | ||
| ТОВ КВФ "Рома" | |||