Характеристики Вінчик метал 28см №776195 Eat&Drink 1шт.
| Назва (рос.) | Венчик металл 28см №776195 Eat&Drink 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Вінчик метал 28см №776195 Eat&Drink 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Венчик металл 28см №776195 Eat&Drink 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Вінчик метал 28см №776195 Eat&Drink 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Венчик Eat&Drink №776195 металл 28см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Вінчик Eat&Drink №776195 метал 28см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Whisk Eat&Drink №776195 metal 28cm 1pc |
| Немає ящика | ТАК |
|---|
| 250010990024 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 33.7 |
| Глибина, см | 6.4 |
| Ширина, см | 7.4 |
| Вага брутто, кг | 0.122 |
| 250010991021 (приватний штрихкод) | Спайка (6 шт) |
| Висота, см | 8.0 |
| Глибина, см | 34.9 |
| Ширина, см | 21.9 |
| Вага брутто, кг | 0.738 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 250010992028 (приватний штрихкод) | Коробка (144 шт) |
| Висота, см | 45.6 |
| Глибина, см | 60.8 |
| Ширина, см | 34.4 |
| Вага брутто, кг | 19.406 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 1.694 |
|---|---|
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.006 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ВІДСУТНЯ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| КАРТОННА |
| Вид продукції | ВІНЧИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, нержавіюча сталь | ТАК |
| ПДВ, % | 20 |
|---|