Характеристики Рис довгозернистий шліфований ТМ "1" м/у 1кг.
| Назва (укр.) | Рис довгозернистий шліфований ТМ "1" м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рис довгозернистий шліфован ТМ "1" 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Рис ТМ "1" довгозернистий шліфований 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Rice ТМ "1" long grain polished 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096501277 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.9 |
| Глибина, см | 5.9 |
| Ширина, см | 12.5 |
| Вага брутто, кг | 1.002 |
| 14823096501274 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 18.7 |
| Глибина, см | 48.7 |
| Ширина, см | 34.3 |
| Вага брутто, кг | 20.104 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.064 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Жири, г/100г | 1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7 |
| Вуглеводи, г/100г | 74 |
| г/100г | 0.7 |
| Калорійність, кДж/100г | 1393 |
| ккал/100г | 333 |
| Сіль, г/100г | 0.03 |
| Насичені жири, г/100г | 0.3 |
| Метод обробки | ШЛІФОВАНИЙ |
|---|---|
| ГМО | НІ |
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |