Характеристики Сосиски зі скоринкою Pollo 1с в/у 0.26кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-09-10 |
|---|
| Назва (укр.) | Сосиски зі скоринкою Pollo 1с в/у 0.26кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сосиски зі скоринкою Pollo 1с в/у 0.26кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сосиски Pollo зі скоринкою перший сорт 0.26кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausages Pollo with crust 1 grade 0.26kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820224581682 | |
|---|---|
| Висота, см | 16.8 |
| Глибина, см | 2.6 |
| Ширина, см | 12.7 |
| Вага брутто, кг | 0.284 |
| 14820224581689 | Коробка (9 шт) |
| Висота, см | 10.8 |
| Глибина, см | 37.8 |
| Ширина, см | 23.2 |
| Вага брутто, кг | 2.782 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.226 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 15.6 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 12.9 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 0.3 |
| г/100г | 6.1 |
| Калорійність, ккал/100г | 216.4 |
| кДж/100г | 905.4 |
| Сіль, г/100г | 2.5 |
| Насичені жири, г/100г | 0.7 |
| ТОВ "Родинна ковбаска" | На карті | ||
| ТОВ "Родинна ковбаска" | |||