Характеристики Рушники паперові V-V білі 23х25см Кохавинка 160шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-06 |
|---|
| Назва (рос.) | Полотенца бумажные V-V белые 23х25см Кохавинка 160шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Рушники паперові V-V білі 23х25см Кохавинка 160шт |
| Коротка назва (рос.) | Полотенца бумажн 23х25см Кохавинка 160шт |
| Коротка назва (укр.) | Рушники паперові 23х25см Кохавинка 160шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Полотенца бумажные Кохавинка V-V белые 23*25см 160шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушники паперові Кохавинка V-V білі 23*25см 160шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Paper towels Kokhavynka V-V white 23*25cm 160pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4820032450194 | |
|---|---|
| Висота, см | 12.3 |
| Глибина, см | 13.2 |
| Ширина, см | 24.8 |
| Вага брутто, кг | 0.302 |
| 14820032450191 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 44.4 |
| Глибина, см | 60.0 |
| Ширина, см | 26.8 |
| Вага брутто, кг | 6.620 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.58 |
|---|---|
| кг | 0.564 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| АТ "Кохавинська ПФ" | |||
| АТ "Кохавинська ПФ" | |||