Характеристики Рушники паперові V-fold 230х250мм Кохавинка 200шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-06 |
|---|
| Назва (рос.) | Полотенца бумажные V-fold 230х250мм Кохавинка 200шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Рушники паперові V-fold 230х250мм Кохавинка 200шт |
| Коротка назва (рос.) | Полотенца бум 230х250мм Кохавинка 200шт |
| Коротка назва (укр.) | Рушники папер 230х250мм Кохавинка 200шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Полотенца бумажные Кохавинка V-fold 230*250мм 200шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушники паперові Кохавинка V-fold 230*250мм 200шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Paper towels Kokhavynka V-fold 230*250mm 200pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4820032450071 | |
|---|---|
| Висота, см | 12.7 |
| Глибина, см | 11.3 |
| Ширина, см | 25.2 |
| Вага брутто, кг | 0.436 |
| 14820032450078 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 44.2 |
| Глибина, см | 59.4 |
| Ширина, см | 26.8 |
| Вага брутто, кг | 9.510 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.79 |
|---|---|
| кг | 0.192 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| АТ "Кохавинська ПФ" | |||
| АТ "Кохавинська ПФ" | |||