Характеристики Рушники паперові сірі 22х23см Кохавинка 200шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-06 |
|---|
| Назва (рос.) | Полотенца бумажные серые 22х23см Кохавинка 200шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Рушники паперові сірі 22х23см Кохавинка 200шт |
| Коротка назва (рос.) | Полотенца бумажные серые Кохавинка 200шт |
| Коротка назва (укр.) | Рушники паперові сірі Кохавинка 200шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Полотенца бумажные Кохавинка серые 22*23см 200шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушники паперові Кохавинка сірі 22*23см 200шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Paper towels Kokhavynka grey 22*23cm 200pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820032450767 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.7 |
| Глибина, см | 8.3 |
| Ширина, см | 22 |
| Вага брутто, кг | 0.368 |
| 14820032450764 | Коробка (25 шт) |
| Висота, см | 23.4 |
| Глибина, см | 59.4 |
| Ширина, см | 41.0 |
| Вага брутто, кг | 9.894 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.694 |
|---|
| Вид продукції | ПАПЕРОВІ РУШНИКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 200 |
| Матеріал, вторинна сировина | ТАК |
| Сертифікати та знаки відповідності | ISO 9001 |
|---|
| АТ "Кохавинська ПФ" | |||
| АТ "Кохавинська ПФ" | |||