Характеристики Шлея 50-75смх20мм M №4606 Вітраж Nylon WauDog 1шт.
| Назва (рос.) | Шлея 50-75смх20мм M №4606 Витраж Nylon WauDog 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Шлея 50-75смх20мм M №4606 Вітраж Nylon WauDog 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Шлея M №4606 Витраж Nylon WauDog 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Шлея M №4606 Витраж Nylon WauDog 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Шлея WauDog Nylon Витраж №4606 50-75см*20мм M 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Шлея WauDog Nylon Вітраж №4606 50-75см*20мм M 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Harness WauDog Nylon Vitrage №4606 50-75cm*20mm M 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823089312484 | |
|---|---|
| Висота, см | 44.4 |
| Глибина, см | 6.3 |
| Ширина, см | 12.6 |
| Вага брутто, кг | 0.128 |
| 14823089312481 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 17.9 |
| Глибина, см | 19.0 |
| Ширина, см | 17.8 |
| Вага брутто, кг | 0.484 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.1 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ШЛЕЯ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |