Характеристики Колун з фібергласовою ручкою 350мм 800г №320207 Сила ТОВ Гроно Трейд 1 шт.
| Назва (рос.) | Колун с фибергласовой ручкой 350мм 800г №320207 Сила ТОВ Гроно Трейд 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Колун з фібергласовою ручкою 350мм 800г №320207 Сила ТОВ Гроно Трейд 1 шт |
| Коротка назва (рос.) | Колун 350мм 800г Сила Гроно Трейд 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Колун 350мм 800г Сила Гроно Трейд 1 шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Колун ТОВ Гроно Трейд Сила №320207 с фибергласовой ручкой 350мм 800г 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Колун ТОВ Гроно Трейд Сила №320207 з фібергласовою ручкою 350мм 800г 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Splitting axe LLC Grono Trade Power №320207 with fiberglass handle 350mm 800g 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4824041018260 | |
|---|---|
| Висота, см | 38.1 |
| Глибина, см | 3.2 |
| Ширина, см | 19.0 |
| Вага брутто, кг | 1.030 |
| 14824041018267 | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 11.3 |
| Глибина, см | 39.6 |
| Ширина, см | 31.4 |
| Вага брутто, кг | 5.442 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.292 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |