Характеристики Сосиски з беконом та сиром Віденські Greisinger в/у 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-09-13 |
|---|
| Назва (укр.) | Сосиски з беконом та сиром Віденські Greisinger в/у 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сосиски бек сир Віденс Greisinger 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сосиски Greisinger Віденські з беконом та сиром 0.3кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 9003903496827 | |
|---|---|
| Висота, см | 19.2 |
| Глибина, см | 2.9 |
| Ширина, см | 10.3 |
| Вага брутто, кг | 0.304 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 24 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 15 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | <0.5 |
| г/100г | <0.5 |
| Калорійність, кДж/100г | 1152 |
| ккал/100г | 278 |
| Сіль, г/100г | 1.7 |
| Насичені жири, г/100г | 10 |