Характеристики Набір стаканів одноразових 100мл ТМ "1" 6шт.
| Назва (укр.) | Набір стаканів одноразових 100мл ТМ "1" 6шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Набір стаканів однораз 100мл ТМ "1" 6шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Набір стаканів одноразових ТМ "1" 100мл 6шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Set of disposable cups TM "1" 100ml 6pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4823096503905 | |
|---|---|
| Висота, см | 9.4 |
| Глибина, см | 6.1 |
| Ширина, см | 6.6 |
| Вага брутто, кг | 0.008 |
| 14823096503902 | Коробка (125 шт) |
| Висота, см | 35.4 |
| Глибина, см | 53.6 |
| Ширина, см | 27.5 |
| Вага брутто, кг | 1.208 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 2712769742005 (приватний штрихкод) | Коробка (200 шт) |
| Висота, см | 59.0 |
| Глибина, см | 46.0 |
| Ширина, см | 40.0 |
| Вага брутто, кг | 2.124 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.842 |
|---|---|
| кг | 0.208 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | СТАКАН |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 6 |
| Колір | ПРОЗОРИЙ |
| Матеріал, поліпропілен | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Пластиковий посуд одноразового використання |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Disposable plastic tableware |