Характеристики Сушарка для посуду метал 48см №10-186-016 Misty Nava 1шт.
| Назва (рос.) | Сушилка для посуды металл 48см №10-186-016 Misty Nava 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Сушарка для посуду метал 48см №10-186-016 Misty Nava 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Сушилка №10-186-016 Misty Nava 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Сушарка №10-186-016 Misty Nava 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Сушилка Nava Misty №10-186-016 для посуды металл 48см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Сушарка Nava Misty №10-186-016 для посуду метал 48см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Dryer Nava Misty №10-186-016 for dishes metal 48cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 5205746124484 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.9 |
| Глибина, см | 30.6 |
| Ширина, см | 48.7 |
| Вага брутто, кг | 0.992 |
| 2713772030066 (приватний штрихкод) | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 71.3 |
| Глибина, см | 49.6 |
| Ширина, см | 33.6 |
| Вага брутто, кг | 6.624 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.672 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, метал | ТАК |