Характеристики Тарілка паперова коралова d230мм Novus 6шт.
| Назва (укр.) | Тарілка паперова коралова d230мм Novus 6шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Тарілка паперова корал d230мм Novus 6шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Тарілка Novus паперова коралова d230мм 6шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Plate Novus d230mm paper coral 6pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820051789428 | |
|---|---|
| Висота, см | 22 |
| Глибина, см | 3.7 |
| Ширина, см | 22.5 |
| Вага брутто, кг | 0.078 |
| 14820051789425 | Коробка (75 шт) |
| Висота, см | 30.8 |
| Глибина, см | 36.8 |
| Ширина, см | 36.2 |
| Вага брутто, кг | 6.340 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.49 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ТАРІЛКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 6 |
| Розмір, мм | 230 |
| Колір | КОРАЛОВИЙ |
| Матеріал, папір | ТАК |
| ТУ У | 25.2-25268212-001:2005 |
|---|---|
| ПДВ, % | 20 |
| Код УКТ ЗЕД | 4823691000 {підноси, тарелі і тарілки} |
| Індикатив UA | 0 |