Характеристики Тістечко Горішки зі згущеним молоком Nonpareil к/у 1.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-27 |
|---|
| Назва (укр.) | Тістечко Горішки зі згущеним молоком Nonpareil к/у 1.5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Тістечко Горішки зі згущ Nonpareil 1.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Тістечко Nonpareil Горішки зі згущеним молоком 1.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cake Nonpareil Nuts with condensed milk 1.5kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820149363660 | |
|---|---|
| Висота, см | 7.6 |
| Глибина, см | 30.8 |
| Ширина, см | 22.0 |
| Вага брутто, кг | 1.650 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 23.2 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.46 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 16.1 |
| г/100г | 29.08 |
| Калорійність, ккал/100г | 349 |
| кДж/100г | 1458.8 |
| Сіль, г/100г | <0.29 |
| Насичені жири, г/100г | 4.9 |
| ТОВ "Бріошь" | На карті | ||
| ТОВ "Бріошь" | |||