Характеристики Торт Солона карамель з горіхом Nonpareil к/у 0.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-04-25 |
|---|
| Назва (укр.) | Торт Солона карамель з горіхом Nonpareil к/у 0.5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Торт Солон карам з горіх Nonpareil 0.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Торт Nonpareil Солона карамель з горіхом 0.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cake Nonpareil Salted caramel with walnut 0.5kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| ТАК |
| 4820149363899 | |
|---|---|
| Висота, см | 6.2 |
| Глибина, см | 22.4 |
| Ширина, см | 18.2 |
| Вага брутто, кг | 0.636 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| ВІДСУТНЯ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 15.7 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.4 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 24.93 |
| г/100г | 38.9 |
| Калорійність, кДж/100г | 1325 |
| ккал/100г | 317.1 |
| Сіль, г/100г | <0.01 |
| Насичені жири, г/100г | 11.21 |
| ГМО | НІ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | НІ |