Характеристики Вафлі зі смаком молока Milky bliss roll Delicia лоток 0.45кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-09-08 |
|---|
| Назва (укр.) | Вафлі зі смаком молока Milky bliss roll Delicia лоток 0.45кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Вафлі Milky bliss roll Delicia 0.45кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Вафлі Delicia Milky bliss roll зі смаком молока 0.45кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Waffles Delicia Milky bliss roll with milk flavor 0.45kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4823102518190 | |
|---|---|
| Висота, см | 18.9 |
| Глибина, см | 6.1 |
| Ширина, см | 14.2 |
| Вага брутто, кг | 0.470 |
| 4823102518206 | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 20.0 |
| Глибина, см | 34.6 |
| Ширина, см | 15.6 |
| Вага брутто, кг | 2.538 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.188 |
|---|---|
| кг | 0.162 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 26.2 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.5 |
| Вуглеводи, г/100г | 61.8 |
| з яких цукри, г/100г | 47.4 |
| Калорійність, кДж/100г | 2122 |
| ккал/100г | 507 |
| Клітковина, г/100г | 1.1 |
| Сіль, г/100г | 0.4 |
| Насичені жири, г/100г | 26.2 |
| ПП "Деліція" | На карті | ||
| ПП "Деліція" | |||