Характеристики Вугілля деревне з твердих порід деревини ТОВ Торговий дім АБС 1.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-06-10 |
|---|
| Назва (укр.) | Вугілля деревне з твердих порід деревини ТОВ Торговий дім АБС 1.5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Вугілля дерев ТОВ Торговий дім АБС 1.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Вугілля деревне ТОВ Торговий дім АБС з твердих порід деревини 1.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Charcoal LLC Torhovyi dim ABS made of hardwood 1.5kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820272470211 | |
|---|---|
| Висота, см | 40 |
| Глибина, см | 14.6 |
| Ширина, см | 25.1 |
| Вага брутто, кг | 1.368 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Вид продукції | ВУГІЛЛЯ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | 1. Покладіть вугілля гіркою до грилю і полийте розпалювачем. 2. За 10-15 хвилин полийте ще раз та підпаліть. 3. Коли вугілля покриється білим попелом, розподіліть його по грилю та починайте готувати |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | 1. Place the charcoal on the grill in a mound and pour the lighter fluid over it. 2. After 10-15 minutes, water it again and set it on fire. 3. When the coals are covered with white ash, spread them over the grill and start cooking |