Характеристики Батон нарізний на основі живої закваски Улюблений Кристинопіль Хліб м/у 0.4кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-10-08 |
|---|
| Назва (укр.) | Батон нарізний на основі живої закваски Улюблений Кристинопіль Хліб м/у 0.4кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Батон Улюблений Кристинопіль Хліб 0.4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Батон Кристинопіль Хліб Улюблений на основі живої закваски нарізний 0.4кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Loaf Krystynopil Khlib Favorite based on live yeast sliced 0.4kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820067521630 | |
|---|---|
| Висота, см | 29.8 |
| Глибина, см | 8.2 |
| Ширина, см | 13.7 |
| Вага брутто, кг | 0.426 |
| Жири, г/100г | 3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.3 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 5.4 |
| г/100г | 52.3 |
| Калорійність, кДж/100г | 1109 |
| ккал/100г | 265 |
| Сіль, г/100г | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | ТАК |
| Форма | НАРІЗНИЙ |
|---|---|
| Вид продукції | БАТОН |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Добавки | БЕЗ ДОБАВОК |
| Спільне підприємство “Київ – Захід” у формі Товариства з обмеженою відповідальністю | |||
| Спільне підприємство “Київ – Захід” у формі Товариства з обмеженою відповідальністю | |||