Характеристики Біндери кольорові 19мм №BM.5355 Buromax 12шт.
| Актуальність даних 365 | 2026-12-26 |
|---|
| Назва (укр.) | Біндери кольорові 19мм №BM.5355 Buromax 12шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Біндери кол 19мм №BM.5355 Buromax 12шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Біндери Buromax №BM.5355 кольорові 19мм 12шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Binder clips Buromax №BM.5355 coloured 19mm 12pcs/pack |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4823078947574 | |
|---|---|
| Висота, см | 3.1 |
| Глибина, см | 5.8 |
| Ширина, см | 5.8 |
| Вага брутто, кг | 0.032 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | БІНДЕРИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 12 |
| Колір | РІЗНОКОЛЬОРОВИЙ |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Призначені для скріплення паперу |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Designed for fastening paper |
| ТОВ "Імпорт-Офіс Україна" | На карті | ||
| ТОВ "Імпорт-Офіс Україна" | |||