Характеристики Крупи горохові розколоті шліфовані Marka Promo 1ґ м/у 1кг.
| Назва (укр.) | Крупи горохові розколоті шліфовані Marka Promo 1ґ м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Крупи горохові розколоті Marka Promo 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Крупи горохові Marka Promo розколоті шліфовані перший ґатунок 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Groats peas Marka Promo splintered polished 1 grade 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820153260689 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.4 |
| Глибина, см | 6.2 |
| Ширина, см | 14.7 |
| Вага брутто, кг | 1 |
| 14820153260686 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 12.4 |
| Глибина, см | 37.8 |
| Ширина, см | 28.0 |
| Вага брутто, кг | 10.056 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.056 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Жири, г/100г | 1.6 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 23 |
| Вуглеводи, г/100г | 57.7 |
| з яких цукри, г/100г | 3.65 |
| Калорійність, ккал/100г | 337 |
| кДж/100г | 1431 |
| Сіль, г/100г | 0.005 |
| Насичені жири, г/100г | 0.2 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ГОРОХ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Перед приготуванням крупу бажано замочити на 6 годин; краще на ніч. Злити воду після замочування, додати холодну воду у співвідношенні 1:2. Довести до кипіння та продовжити варити на слабкому вогні приблизно 45 хвилин. Додати сіль та вершкове масло за смаком |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Before cooking, it is advisable to soak the groats for 6 hours; preferably overnight. Drain the water after soaking, add cold water in a ratio of 1:2. Bring to a boil and continue cooking over low heat for about 45 minutes. Add salt and butter to taste |