Характеристики Губка автомобільна ТМ "1" 1шт.
| Назва (укр.) | Губка автомобільна ТМ "1" 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Губка автомобільна ТМ "1" 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Губка автомобільна ТМ "1" 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Sponge car TM "1" 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4823096505060 | |
|---|---|
| Висота, см | 10.5 |
| Глибина, см | 6.2 |
| Ширина, см | 17.5 |
| Вага брутто, кг | 0.020 |
| 14823096505067 | Коробка (50 шт) |
| Висота, см | 10.5 |
| Глибина, см | 95.0 |
| Ширина, см | 55.0 |
| Вага брутто, кг | 1.086 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.042 |
|---|---|
| кг | 0.086 |
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ГУБКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для миття автомобілів та інших побутових потреб |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For washing cars and other household needs |