Характеристики Каструля нержавіюча сталь зі скляною кришкою d16см 1.9л №VC-3184-16 Vincent 1шт.
| Назва (рос.) | Кастрюля нержавеющая сталь со стеклянной крышкой d16см 1.9л №VC-3184-16 Vincent 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Каструля нержавіюча сталь зі скляною кришкою d16см 1.9л №VC-3184-16 Vincent 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Кастрюля стекл/кр d16см 1.9л Vincent 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Каструля ск/криш d16см 1.9л Vincent 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Кастрюля Vincent №VC-3184-16 нержавеющая сталь со стеклянной крышкой d16см 1.9л 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Каструля Vincent №VC-3184-16 нержавіюча сталь зі скляною кришкою d16см 1.9л 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Saucepan Vincent №VC-3184-16 stainless steel with glass lid d16cm 1.9l 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 5018601436024 | |
|---|---|
| Висота, см | 10.4 |
| Глибина, см | 17.5 |
| Ширина, см | 22.9 |
| Вага брутто, кг | 0.806 |
| 2100001008277 (приватний штрихкод) | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 32.6 |
| Глибина, см | 37.5 |
| Ширина, см | 23.4 |
| Вага брутто, кг | 5.222 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.386 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | КАСТРЮЛЯ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, нержавіюча сталь | ТАК |
| термостійке скло | ТАК |
| Діаметр виробу, см | 16 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Підходить для всіх видів плит, влючаючи індукційні |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Подходит для всех видов плит, включая индукционные |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Suitable for all types of cooktops, including induction |