Характеристики Ковбаски Баварські Алан с/к в/ґ м/у 0.12кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-04 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаски Баварські Алан с/к в/ґ м/у 0.12кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаски Баварс Алан с/к в/ґ м/у 0.12кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаски Алан Баварські сирокопчені вищий ґатунок 0.12кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823036503132 | |
|---|---|
| Висота, см | 6.2 |
| Глибина, см | 4.1 |
| Ширина, см | 18.1 |
| Вага брутто, кг | 0.126 |
| 4823036503613 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 23 |
| Глибина, см | 38.4 |
| Ширина, см | 12 |
| Вага брутто, кг | 2.698 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.178 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 50 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 12 |
| Вуглеводи, г/100г | 0.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 500 |
| кДж/100г | 2063 |