Характеристики Лід харчовий фасований кубиковий Zymna Voda м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-26 |
|---|
| Назва (укр.) | Лід харчовий фасований кубиковий Zymna Voda м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Лід харчовий кубиковий Zymna Voda 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Лід харчовий Zymna Voda кубиковий фасований 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Edible ice Zymna Voda cubed packaged 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820240970057 | |
|---|---|
| Висота, см | 22.8 |
| Глибина, см | 7.3 |
| Ширина, см | 23.9 |
| Вага брутто, кг | 1.018 |
| 14820240970054 | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 21.6 |
| Глибина, см | 37.8 |
| Ширина, см | 28.8 |
| Вага брутто, кг | 8.416 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.272 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | М'ЯКА УПАКОВКА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | ТАК |
| ТОВ "Зимна Вода" | |||
| ТОВ "Зимна Вода" | |||