Характеристики Мойва жирна Добра риба х/к в/у 0.2кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-21 |
|---|
| Назва (укр.) | Мойва жирна Добра риба х/к в/у 0.2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Мойва жирна Добра риба х/к в/у 0.2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Мойва Добра риба жирна холодного копчення 0.2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Capelin Dobra ryba fatty cold smoked 0.2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820065611302 | |
|---|---|
| Висота, см | 26.6 |
| Глибина, см | 3.9 |
| Ширина, см | 14.9 |
| Вага брутто, кг | 0.226 |
| 14820065611309 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 8.8 |
| Глибина, см | 41.0 |
| Ширина, см | 30.0 |
| Вага брутто, кг | 3.612 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.222 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 23 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 18 |
| Вуглеводи, г/100г | 0 |
| Калорійність, кДж/100г | 1167.3 |
| ккал/100г | 279 |
| ТОВ "Галс-2000" | На карті | ||
| ТОВ "Галс-2000" | |||