Характеристики Пакет крафт з вікном 210х140х60мм Karnaval Weekend 50шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-20 |
|---|
| Назва (укр.) | Пакет крафт з вікном 210х140х60мм Karnaval Weekend 50шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Пакет краф вік 210х140х60мм Weekend 50шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пакет Weekend Karnaval крафт з вікном 210*140*60мм 50шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Package Weekend Karnaval kraft with window 210*140*60mm 50pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820219172352 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.7 |
| Глибина, см | 2.8 |
| Ширина, см | 14.7 |
| Вага брутто, кг | 0.178 |
| 4820219172369 | Коробка (30 шт) |
| Висота, см | 27.0 |
| Глибина, см | 42.2 |
| Ширина, см | 26.6 |
| Вага брутто, кг | 5.592 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.252 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ТЕТРІС |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| ТОВ "Дмм-Партнер" | На карті | ||
| ТОВ "Дмм-Партнер" | |||