Характеристики Підставка під ложку силіконова 24х12х1.5см №10-111-030 Misty Nava 1шт.
| Назва (укр.) | Підставка під ложку силіконова 24х12х1.5см №10-111-030 Misty Nava 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Підставка п/ложку №10-111-030 Nava 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Підставка під ложку Nava Misty №10-111-030 силіконова 24*12*1.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Spoon rest Nava Misty №10-111-030 silicone 24*12*1.5cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 5205746889055 | |
|---|---|
| Висота, см | 32.3 |
| Глибина, см | 4 |
| Ширина, см | 11.5 |
| Вага брутто, кг | 0.074 |
| 2713530820120 (приватний штрихкод) | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 11.8 |
| Глибина, см | 35.0 |
| Ширина, см | 16.1 |
| Вага брутто, кг | 1.014 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.126 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, силікон | ТАК |