Характеристики Пиріжок з маком Рома м/у 0.075кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-10-09 |
|---|
| Назва (укр.) | Пиріжок з маком Рома м/у 0.075кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Пиріжок з маком Рома м/у 0.075кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Пиріжок Рома з маком 0.075кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bun Roma with poppy seeds 0.075kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4820041526934 | |
|---|---|
| Висота, см | 9.4 |
| Глибина, см | 3.7 |
| Ширина, см | 16.7 |
| Вага брутто, кг | 0.086 |
| 4820041527474 | Коробка (18 шт) |
| Висота, см | 16.6 |
| Глибина, см | 23.0 |
| Ширина, см | 22.4 |
| Вага брутто, кг | 1.704 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| 4820041527252 | Коробка (46 шт) |
| Висота, см | 20.6 |
| Глибина, см | 39.8 |
| Ширина, см | 29.5 |
| Вага брутто, кг | 4.050 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.156 |
|---|---|
| кг | 0.278 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ВІДСУТНЯ | |
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| ВІДСУТНЯ | |
| КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 11.7 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.8 |
| Вуглеводи, г/100г | 51.7 |
| з яких цукри, г/100г | 34.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 330 |
| кДж/100г | 1410 |
| Сіль, г/100г | 0.9 |
| Насичені жири, г/100г | 1.7 |
|
На карті | ||
| ТОВ КВФ "Рома" | |||