Характеристики Пістолет клейовий d11.2мм №42Е500 Top Tools 1шт.
| Назва (рос.) | Пистолет клеевой d11.2мм №42Е500 Top Tools 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Пістолет клейовий d11.2мм №42Е500 Top Tools 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Пистолет клеев d11.2 42Е500 TopTools 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Пістолет клей d11.2 42Е500 TopTools 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Пистолет клеевой Top Tools №42Е500 d11.2мм 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пістолет клейовий Top Tools №42Е500 d11.2мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Glue gun Top Tools №42Е500 d11.2mm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 5902062130099 | |
|---|---|
| Висота, см | 24.7 |
| Глибина, см | 5.7 |
| Ширина, см | 14.8 |
| Вага брутто, кг | 0.196 |
| 15902062130096 | Коробка (24 шт) |
| Висота, см | 31.5 |
| Глибина, см | 46.5 |
| Ширина, см | 27.3 |
| Вага брутто, кг | 5.014 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.31 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |