Характеристики Салака пряного соління Добра риба п/у 1.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-21 |
|---|
| Назва (укр.) | Салака пряного соління Добра риба п/у 1.5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Салака пряного соління Добра риба 1.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Салака Добра риба пряного соління 1.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Baltic herring Dobra ryba spicy pickled 1.5kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820065610947 | |
|---|---|
| Висота, см | 6.4 |
| Глибина, см | 15.2 |
| Ширина, см | 27.9 |
| Вага брутто, кг | 1.588 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 15 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 0 |
| г/100г | 0 |
| Калорійність, ккал/100г | 132 |
| кДж/100г | 552.3 |
| Сіль, г/100г | 3.5-4.5 |
| ТОВ "Галс-2000" | На карті | ||
| ТОВ "Галс-2000" | |||