Характеристики Корм сухий повнораціонний для цуценят Свіжа індичка та курка Savory м/у 1кг.
| Назва (укр.) | Корм сухий повнораціонний для цуценят Свіжа індичка та курка Savory м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Корм сухий д/цуц індичк курка Savory 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий Savory Свіжа індичка та курка повнораціонний для цуценят 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Dry food Savory Fresh turkey and chicken complete for puppies 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820232630280 | |
|---|---|
| Висота, см | 32 |
| Глибина, см | 8.8 |
| Ширина, см | 16.5 |
| Вага брутто, кг | 1.028 |
| 4820232630815 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 26.2 |
| Глибина, см | 40.1 |
| Ширина, см | 39.1 |
| Вага брутто, кг | 10.940 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.68 |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| КАРТОННА |
| Калорійність, ккал/кг | 3930 |
|---|---|
| Волога, % | 10 |
| Сира клітковина, % | 2 |
| Сира зола, % | 7.8 |
| Сирий протеїн, % | 30 |
| Сирий жир, % | 18 |
| Цинк (Zn), мг/кг | 100 |
|---|---|
| Мідь (Cu), мг/кг | 18 |
| Йод (I), мг/кг | 0.7 |
| Залізо (Fe), мг/кг | 80 |
| Марганець (Mn), мг/кг | 40 |
| Селен (Se), мг/кг | 0.2 |
| Натрій (Na), % | 0.5 |
| Кальцій (Ca), % | 1.6 |
| Фосфор (P), % | 1.2 |
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | На карті | ||
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | |||