Характеристики Шкарпетка новорічна 49х26см №NWVN258 Greenwich Products Co. Limited 1шт.
| Назва (рос.) | Носок новогодний 49х26см №NWVN258 Greenwich Products Co. Limited 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Шкарпетка новорічна 49х26см №NWVN258 Greenwich Products Co. Limited 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Носок новогодний №NWVN258 Greenwich 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Шкарпетка новоріч №NWVN258 Greenwich 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Носок Greenwich Products Co. Limited №NWVN258 новогодний 49*26см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Шкарпетка Greenwich Products Co. Limited №NWVN258 новорічна 49*26см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Sock Greenwich Products Co. Limited №NWVN258 New Year's 49*26cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2714182140000 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 43.8 |
| Глибина, см | 3.9 |
| Ширина, см | 26.0 |
| Вага брутто, кг | 0.076 |
| 2714182140123 (приватний штрихкод) | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 10.6 |
| Глибина, см | 49.7 |
| Ширина, см | 34.5 |
| Вага брутто, кг | 0.986 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.074 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |