Характеристики Стілець рибацький складний з спинкою 35х26х58см №1339 Aimon Group Limited 1шт.
| Назва (рос.) | Стул рыбацкий складной со спинкой 35х26х58см №1339 Aimon Group Limited 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Стілець рибацький складний з спинкою 35х26х58см №1339 Aimon Group Limited 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Стул рыбац №1339 Aimon Group Limited 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Стілець №1339 Aimon Group Limited 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Стул Aimon Group Limited №1339 рыбацкий складной со спинкой 35*26*58см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Стілець Aimon Group Limited №1339 рибацький складний з спинкою 35*26*58см 1шт |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2713779690003 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 44.8 |
| Глибина, см | 5.7 |
| Ширина, см | 35.1 |
| Вага брутто, кг | 1.028 |
| 2713779690201 (приватний штрихкод) | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 68.0 |
| Глибина, см | 48.8 |
| Ширина, см | 39.4 |
| Вага брутто, кг | 21.082 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| ПДВ, % | 20 |
|---|