Характеристики Майонез 67% Руна відро 2.7кг.
| Назва (укр.) | Майонез 67% Руна відро 2.7кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Майонез 67% Руна відро 2.7кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Майонез Руна 67% 2.7кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820015949813 | |
|---|---|
| Висота, см | 14 |
| Глибина, см | 19.5 |
| Ширина, см | 19.5 |
| Вага брутто, кг | 2.843 |
| 4820015949820 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 14.5 |
| Глибина, см | 59.4 |
| Ширина, см | 39.6 |
| Вага брутто, кг | 17.751 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.114 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 68 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 0.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 4.2 |
| з яких цукри, г/100г | 4.1 |
| Жирність, % | 67 |
| Калорійність, кДж/100г | 2598 |
| ккал/100г | 631 |
| Сіль, г/100г | 0.9 |
| Насичені жири, г/100г | 8.6 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| ПрАТ "Луцьк Фудз" | На карті | ||
| ПрАТ "Луцьк Фудз" | |||