Характеристики Торт Наполеон Nonpareil лоток 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-01-06 |
|---|
| Назва (укр.) | Торт Наполеон Nonpareil лоток 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Торт Наполеон Nonpareil лоток 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Торт Nonpareil Наполеон 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cake Nonpareil Napoleon 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820149365206 | |
|---|---|
| Висота, см | 6.3 |
| Глибина, см | 24.5 |
| Ширина, см | 18.2 |
| Вага брутто, кг | 1.046 |
| 4820149365572 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 18.6 |
| Глибина, см | 25.6 |
| Ширина, см | 19.8 |
| Вага брутто, кг | 3.318 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.18 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 16.6 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.9 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 21.4 |
| г/100г | 33.2 |
| Калорійність, кДж/100г | 1242 |
| ккал/100г | 297 |
| Сіль, г/100г | <0.1 |
| Насичені жири, г/100г | 3.1 |
| ТОВ "Бріошь" | На карті | ||
| ТОВ "Бріошь" | |||